O Firmie

Kilka słów o Nas

Firma ANWA od 1992 roku jest dealerem samochodów marek japońskich – Toyoty od 2003. Budynek autoryzowanego dealera Toyoty, ANWA TOYOTA AL POKOJU jest jednym z najnowocześniejszych i najciekawszych architektonicznie obiektów handlowych w Krakowie. Usytuowany jest przy Al. Pokoju na wprost Centrum Handlowego Plaza. SALON NA MIARĘ KRAKOWA !!! Zapraszamy do jednego z największych salonów w Krakowie. Oferujemy pełną gamę modeli Toyota; świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych; posiadamy profesjonalny serwis, stację przeglądów rejestracyjnych, dział sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów, blacharnie i lakiernie oraz myjnie ręczną. Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i doskonali pragnąc zapewnić swoim Gościom usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy min. praca zgodnie ze standardami ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Misja firmy

Naszym celem jest nie tylko sprzedawać samochody, ale też promować marki Toyota na krakowskim rynku. Chcemy burzyć stereotypy, wywoływać pozytywne skojarzenia z tymi niezawodnymi samochodami Toyota. Stąd organizowane przez nas imprezy Off-Road dla Klientów posiadających samochody z napędem na cztery koła oraz rajdy KJS. Rozwijamy współpracę z instytucjami charytatywnymi takimi jak Domowe Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tischnera oraz uczestniczymy w różnorodnych krakowskich imprezach.

W trosce o klienta

W naszym salonie dokonujemy prezentacji nowych modeli Toyoty. Tu również staramy się stworzyć przyjemną atmosferę. Klienci serwisu mogą miło spędzać czas przy kawie lub herbacie, mając do dyspozycji fotel z masażem, symulator do gier oraz TV. U nas zawsze można być pewnym profesjonalnej i przyjaznej obsługi gwarantowanej przez miły personel. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście i odbycia jazdy testowej po uprzednim umówieniu się.